Jak zablokować reklamę?

Blokowanie reklam na stronach internetowych czy na YouTubie jest bardzo proste… ale nie rób tego.

Reklama to czasami jedyny dochód osób, które są twórcami internetowymi. Owszem, mogą prosić o pieniądze swoich widzów, ale czasami to nie jest takie łatwe, a poza tym… procent od reklamy, na której ktoś zarabia dzięki ich twórczości… należy im się jak psu buda.

Zresztą, dlaczego nie mają zarabiać na reklamach również gwiazdy, osoby bogate, na przykład, muzycy, którzy utracili dochód ze sprzedaży płyt?

Czy Ty pracujesz za darmo?

To, że ktoś śpiewa, tworzy filmy na YouTube nie oznacza, że robi to tylko dla zabawy, dla naszej rozrywki. Taka osoba również pracuje. I chce być uczciwie wynagradzana, adekwatnie do tego, jaką popularność osiągnęła. Bo za popularnością idą również koszty… utrzymania całej świty.

Zarabiając kilka tysięcy złotych wydaje Ci się, że masz prawo słuchać i oglądać wszystko za darmo… Bo oni, Ci artyści, i tak mają więcej od Ciebie.

To się nazywa zawiść. Potrafisz coś stworzyć i zdobyć tym popularność?

To nie jest takie proste, i udaje się nielicznym, właśnie dlatego te osoby zarabiają więcej.

I mają prawo do odebrania swojej części z przychodu, jaki generuje reklama w Internecie.

Pomyśl sobie, że dla Ciebie to zaledwie kilka sekund spojrzenia na reklamę, kliknięcia, albo obejrzenia jej do końca na YouTube. A dla drugiej strony to bezpieczeństwo tworzenia… dla nas. Dla Ciebie również.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *